279432628_3231459333733969_1410563859329961950_n

Gotowi na #podsumowanietygodnia? 🔥

Zacznijmy od naszych najmłodszych zawodników 👦, którzy wykorzystali pogodę na całego. 🌞
Kolejny trening Sądeckich Skrzatów rocznik 2017 i 2018 na BOSIKU ZAWADA.
Gry i zabawy piłkarskie w których nacisk kładziemy na czucie i kontrolę piłki oraz prowadzenie piłki.
SĄDECKIE SKRZATY to projekt zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 3 – 5 lat z terenu Sądecczyzny.
#AkademiaPiłkarskaGOAL tworzy grupy treningowe przedszkolaków aby od najmłodszych lat zwiększać aktywność fizyczną dziewczynek i chłopców oraz zachęcać do rozpoczęcia piłkarskiej przygody.
Informujemy również, iż prowadzimy stały nabór do grupy #NowySącz.
Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami do rozpoczęcia piłkarskiej przygody z Sądeckimi Skrzatami! ⚽️😍
Zapisy i informacje:
Nikodem Sikora
☎️ 781 607 021
Kolejny raz udajemy się na Podhale na pojedynek z KS Zakopane. Mecz odbył się tuż przy skoczni na sztucznej nawierzchni. Niestety małe boisko nie służyło naszym młodym piłkarzom, którzy w tym dniu wyjątkowo nie radzili sobie na tak małym placu gry. W końcowym rozrachunku ponosimy porażkę, mimo prowadzenia w początkowej fazie meczu.
Czas na rehabilitację❗️ W najbliższy czwartek piłkarze Akademia Piłkarska GOAL zmierzą się z Unią Tarnów. ⚽️✊
Trzeci turniej żaków, kolejny raz w roli gospodarza – stadion Zawada rywalizacja z KPT oraz LKS Zawada. Rozgrywki bez klasyfikacji.
Nasi Trampkarze wzięli udział w kolejnym meczu, w ramach 1 Ligi Regionalnej. Pierwsza połowa nie gwarantowała wygranej, ale w drugiej połowie nasi gracze dali z siebie wszystko i pokazali co potrafią. 🏃‍♂️
Dunajec NS – AP Goal 2:4 (1:0)
W niedzielę odbyły się kolejne mecze w ramach Turnieju Deichmann 2022. Tym razem na boisku walczyły roczniki 2013 i 2014. 🥅