System szkolenia

Nasz system szkolenia wzorowany jest na najlepszych ośrodkach szkoleniowych europy. Treningi prowadzone są w urozmaicony sposób dzięki czemu piłka nożna staje się prawdziwą pasją dla młodych zawodników. Każda grupa trenuje według tego samego sprawdzonego modelu zajęć, co gwarantuje równomierny rozwój i możliwość porównania predyspozycji zawodników.

System szkolenia jest wieloetapowy, dobrany odpowiednio do poszczególnych grup, pozwala zacząć przygodę z piłką nożną już na poziomie 3-latków. Na treningach koncentrujemy się na rozwoju specyficznych umiejętności adekwatnie do wieku, oraz na budowaniu solidnych podstaw techniki każdego zawodnika. Nie poddajemy naszych „małych piłkarzy” presji wyniku, co jest dużym błędem w wielu szkółkach piłkarskich. Szkolenie prowadzone jest w małych grupach przez dwóch trenerów. Dzięki temu trenerzy mogą zwrócić większą uwagę na trenujących i szybciej wyłapać indywidualne niedociągnięcia. Zajęcia obywają się dwa razy w tygodniu od 45-90 minut w zależności od grupy.

Akademia Piłkarska „GOAL” zajmuje się również organizacją obozów sportowych w okresie letnim oraz zimowym. Podczas obozów w ramach edukacji ogólnej zostanie wdrożona nauka języka angielskiego (gry i zabawy z językiem angielskim). Plany treningowe są odpowiednio dostosowane do rozwoju i tempa pracy młodych adeptów futbolu. Zajęcia odbywają się na odpowiednio przystosowanych obiektach. W okresie jesienno-zimowym na halach sportowych i salach gimnastycznych. Natomiast w okresie wiosenno-letnim na boiskach piłkarskich naturalnych, orlikach.

FacebookTwitterGoogle+EmailPinterestWykopGoogle GmailGoogle BookmarksUdostępnij