Ale to był weekend. 😍🔥

Nasi piłkarze AP GOAL spędzili go bardzo aktywnie, a zarazem zdobyli nowe doświadczenia. 👌
AKADEMIA GOAL WICEMISTRZ!!! 🏆
Nasza drużyna z rocznika 2013 wystąpiła w turnieju w Świdniku.
Jednodniowe rozgrywki w których po meczach grupowych awansujemy do złotej ligi. Tam w jednym meczu musimy uznać wyższość rywali, natomiast pozostałe spotkania z naszym zwycięstwem. 🥇
Super turniej z mnóstwem atrakcji min. maskotka miś Gorczański 🐻, konkursy sportowe ⚽️, wywiad dla TV Limanowskiej 📺. Puchar i medale, nagroda najlepszy strzelec Kacper Wójsik oraz hit!!!
W wyniku losowania otrzymujemy VOUCHER od firmy Cutline❗️
👨‍🦱 Kadra 2013: Wawrzuta F., Krupa B., Zawislan – Nowak K., Krupa Sz., Koczur B., Rozkowicz F., Wojsik K., Gorski K., Iwanczuk J., Smolenski F., Cempa F.
👱‍♂️ Trener: Nikodem Sikora
Nasza drużyna została podzielona na dwa zespoły. W niedzielny upał 33°C🌡 jedna ekipa rozegrała 8️⃣ meczy po 13 minut, natomiast druga ekipa rozegrała 6️⃣ meczy po 17 minut. Mimo lejącego się żaru z nieba 9-osobowa kadra dzielnie walczyła na boisku z każdym przeciwnikiem. 🏃‍♂️🏃
Turniej bez klasyfikacji – brawa dla zawodników z 2015. 👏
Oprócz sportowego charakteru rozgrywek był czas na zdjęcie z maskotką miś Gorczański czy dmuchaną zjeżdżalnie. Każdy zawodnik otrzymał wyjątkowy medal 🎖pamięci Rudolfa Pająka.
👨‍🦱 Kadra 2015: Dudzik F., Cempa T., Zgorzało F., Burnagiel W., Haraf O., Smólczyński K., Stec F., Korona J., oraz Gręzicki M.
Rocznik 2016 brał udział w turnieju Dunajec Summer Cup.
Nasi mali podopieczni rozegrali 6️⃣ meczy zdobywając kolejne cenne doświadczenie. 👌
W przedostatniej kolejce ligowej nasi zawodnicy zmierzyli się na wyjeździe z Glinkiem Gorlice. Pierwsza połowa bardzo niemrawa i schodzimy do szatni przegrywając 3:0. Druga połowa zdecydowanie pod nasze dyktando, jednak mimo wielu sytuacji nie udało się odrobić strat i przegrywamy 3:2.
W tym tygodniu odbędzie się już ostatni mecz w lidze z Dunajcem. Trzymamy kciuki Akademia GOAL! ✊✊⚽️
Nasza drużyna rozegrała remisowy mecz z Chruślicami.
AP Goal 1:1 Chruślice
W minionym tygodniu odbył się sparing grup Akademii GOAL oddział Nowy Sącz – oddział Kamionka Wielka. Spotkaniu towarzyszyła świetna atmosfera. 🙏🌞
Kolejne treningi Sądeckich Skrzatów – roczniki 2017 i 2018. 👦👧
Treningi stanowią świetną zabawę dla dzieci w wieku 3 – 5 lat, jak i ich rodziców z terenu Sądecczyzny. 🗺
Akademia Piłkarska Goal tworzy grupy treningowe przedszkolaków aby od najmłodszych lat zwiększać aktywność fizyczną dziewczynek i chłopców oraz zachęcać do rozpoczęcia piłkarskiej przygody. ⚽️
Zapraszamy do zapisów do Sądeckich Skrzatów!