2005

MŁODZIKI A: Ruszyła 1 liga!!!

Ruszyła 1 liga Młodzika

W swoich pierwszych meczach AP Goal zremisowało z AP 2012 oraz wygraliśmy z drużyną Popradu Muszyna. W pierwszym spotkaniu pomimo wielu sytuacji bramkowych nie byliśmy w stanie pokonać bramkarza gospodarzy, a bramkę straciliśmy po indywidualnych błędach w defensywie. W drugiej połowie strzeliliśmy tylko jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 1:1.
W drugim spotkaniu od pierwszych minut ruszyliśmy do ataku na bramkę gości co przyniosło skutek w postaci pięciu bramek w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie spotkania mimo znaczącej przewagi tylko dwukrotnie pokonaliśmy bramkarza gości, tracąc jedną bramkę. Brawa dla wszystkich zawodników za coraz lepszą grę. Następne spotkanie rozegramy w Podegrodziu w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

AP 2012 – AP Goal 1:1 (1:0)

AP Goal – Poprad Muszyna 7:1 (5:0)