278896582_3222127918000444_4800554687313947933_n

Za nami tydzień PEŁEN EMOCJI w Akademia Piłkarska GOAL ⚽🤩

Tym razem zaczynamy od końca tygodnia i TURNIEJU DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2022. 🏆
Roczniki #rocznik2016 – SESZELE i #rocznik2015 – BRAZYLIA i BARBADOS rozegrały mecze w kategorii bez klasyfikacji.
W rocznikach #rocznik2013 – WATYKAN, TOGO i RPA, oraz #rocznik2011 – ANGLIA I BELGIA, każda z drużyn rozegrała po 3 mecze. Niektóre z nich, odbyły się między sobą.
Kolejne rozgrywki już w niedzielę ❗
Liga Regionalna Trampkarzy AP Goal – Didi-Gol Rabka
AP Goal – Didi Gol Rabka 1 : 5 (1 :2) Niestety przegrywamy pierwszy mecz w lidze po średniej grze. Przegraliśmy to spotkanie głównie walorami fizycznymi, gdzie nie mieliśmy za dużo do powiedzenia przy starszych chłopakach. Następny mecz rozegramy z Popradem Muszyna, trzymamy kciuki za chłopaków. ✊
Rocznik 2009 w minionym tygodniu rozegrał dwa mecze ligowe. ⚽️
Pierwsze spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem 6:1 z Wisłą Czarny Dunajec, choć po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0. Jednak druga połowa była już o wiele lepsza w naszym wykonaniu.
Kolejny mecz ligowy rozegraliśmy z Puszczą Niepołomice – spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak finalnie mecz zakończył się podziałem punktów. 👏👏
Rocznik 2012 wziął udział w trzydniowym Międzynarodowym Turnieju API Cup Zakopane. W pierwszym dniu rozgrywek, po bardzo dobrej grze, notujemy 3 zwycięstwa oraz dwa remisy i awansujemy do najmocniejszej grupy – Ligi Mistrzów.
W drugim i trzecim dniu zawodów, poprzeczka była już postawiona znacznie wyżej, ale nasi młodzi zawodnicy w każdym meczu dawali z siebie wszystko i udowadniali, że ich forma sportowa oraz umiejętności znacznie uległy poprawie w porównaniu do poprzednich miesięcy. Ostatecznie zajmujemy 8 miejsce w stawce 29 drużyn. Brawo AP GOAL ❗🤗👏⚽️
Rocznik 2013 uczestniczył w Turnieju żaki w Nawojowej. Rywalizacja z miejscowym KPT oraz LKS Zawada. Natomiast orliki w Zawadzie pierwsza kolejka oraz w Świniarsku druga kolejka rywalizacja z Budowlanymi Jazowsko oraz LKS Świniarsko. Rozgrywki bez klasyfikacji.
Piłkarze 2014 wzięli udział w turnieju, który odbył się w Stróżach.
Turniej stał na dobrym poziomie sportowym. Dwa dni grania po 100 minut dziennie, na pewno kolejne cenne doświadczenie zostawione w nogach chłopaków. W następny weekend gramy w turnieju Deichmann, wiec nie zwalniamy tempa turniejowego. 🏃‍♂️
Roczniki 2️⃣0️⃣1️⃣7️⃣ i 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣
Kolejny trening Sądeckich Skrzatów rocznik 2017 i 2018 za nami. Gry i zabawy piłkarskie w których nacisk kładziemy na czucie i kontrolę piłki oraz prowadzenie piłki.
SĄDECKIE SKRZATY to projekt zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 3 – 5 lat z terenu Sądecczyzny. Akademia Piłkarska Goal tworzy grupy treningowe przedszkolaków aby od najmłodszych lat zwiększać aktywność fizyczną dziewczynek i chłopców oraz zachęcać do rozpoczęcia piłkarskiej przygody.
Informujemy również, iż prowadzimy stały nabór do grupy Nowy Sącz. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami do rozpoczęcia piłkarskiej przygody z Sądeckimi Skrzatami!