Akademia piłkarska GOAL

1 Liga Młodzika

Sandecja N.S – Akademia Goal 3:2 (0:1)

bramki : K. Paholski, M.Jarzębiak

W ostatniej kolejce ligi Młodzika Akademia Goal uległa Sandecji N.Sącz 2:3. Wynik nie był adekwatny do stworzonych sytuacji boiskowych. W pierwszej połowie zawodnicy z AP Goal wykorzystali tylko jedną 100% sytuację. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nasi zawodnicy stawali aż czterokrotnie. W drugiej połowie zespół Sandecji ruszył śmielej do ataku i po naszym błędzie zdobył wyrównującą bramkę. Nie mając nic do stracenia ( remis nic na m nie dawał- Sandecja miała korzystniejszy bilans bramkowy o jedną bramkę) przeszliśmy do bardzo ofensywnego ustawienia co niestety dało Sandecji dwie bramki z kontry, przy naszym jednym trafieniu. Mogliśmy jeszcze przechylić szalę zwycięstwa przy stanie 2:2 gdzie mieliśmy kolejną sytuację sam na sam niestety i tym razem górą był bramkarz gości. Trzecia bramka dla Sandecji padła w ostatniej akcji meczu gdzie, kolejna kontra zakończyła się bramką.
Mecz o mistrzostwo 1 ligi Młodzika niestety przegraliśmy i musimy zadowolić się drugim miejscem w lidze. Wielkie brawa należą się zawodnikom za cały sezon w którym odnieśliśmy 10 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażkę, bilans bramkowy 60:7. Optymizmem napawa coraz lepsza gra chłopców, co jest najważniejsze na tym etapie rozwojowym. Na pewno w rundzie wiosennej gdzie zmagania zaczynają się od początku powalczymy o mistrzostwo.

skład:M.Janicki, K.Mędlarski, O. Sadowski, K. Drabik, J.Polański, M.Jarzębiak(C), B. Ząber, K. Paholski, M. Koszyk, D.Dudra, B. Michalik, K. Wachel, F.Kadłubowski, O.Kołacz, P.Poręba

Trener: Tomasz Sikorski